Regulamin

Sprzedaż wysyłkowa realizowana jest przez firmę :

F.H "S1" Sylwia Dworaczek

ul.Dąbrowskiego 12/4

43-190 Mikołów

Nip: 635-179-32-88

Wszystkie zdjęcia na naszej stronie są naszego autorstwa.Zakaz kopiowania zdjęć bez uprzedniej pisemnej zgody.Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

1. Przeznaczenie naszej hurtowni

Przeznaczenie naszej hurtowni Hurtownia nastawiona jest głównie na odbiorców hurtowych, zajmujących się dalszą odsprzedażą towarów.

Wszystkie ceny podane w hurtowni są cenami brutto i  zawierają podatek vat w wysokości 23%.

W związku z sprzedażą hurtową przy każdym produkcie jest informacja o wymaganej minimalnej ilości , którą trzeba zakupić żeby uzyskać podaną cenę .

Do każdego zakupu wystawiamy FV lub paragon

2. Rejestracja w systemie

Każdy klient, który będzie chciał dokonywać zakupów w naszej hurtowni, musi się zarejestrować. Rejestracja w systemie odbywa się w dwóch etapach.
Najpierw klient wypełnia formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać podstawowe dane. Po pozytywnej weryfikacji, klient otrzymuje na swoją skrzynkę mail o aktywowaniu konta wraz z hasłem i loginem za pomocą których loguje się na naszą stronę w celu realizacji zamówienia . Użytkownik który nie dokona żadnego zamówienia w ciągu 60 dni od momentu rejestracji, powinien liczyć się z tym, iż dostęp do systemu zostanie mu ograniczony poprzez brak możliwości zalogowania, a tym samym przeglądania cen. Od momentu kiedy klient dokona pierwszego zamówienia, dostęp do systemu nie ma już ograniczeń. Powyższe działania mają na celu wyeliminowanie osób, które uzyskały dostęp do systemu w celu niezgodnym z jego przeznaczeniem. W większości przypadków, konto zawieszone lub zablokowane można aktywować ponownie poprzez kontakt E-mail.W przypadku naruszeń i nadużyć, konto użytkownika może zostać usunięte z naszej bazy, bez możliwości ponownej rejestracji.
3.Zarządzanie danymi w panelu
Po zalogowaniu do systemu, klient ma wgląd do swoich danych, swoich zamówień, ma możliwość edycji tych danych-edycja źle wprowadzonych danych jest możliwa po złożeniu zamówienia w zakładce (Aktualizuj Adres) .

4. Ceny

Głównymi Cenami na stronie są ceny brutto wyświetlana jest cena za sztukę detaliczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem dzięki temu mamy towary w najlepszych cenach na rynku !

5.Składanie i finalizowanie zamówienia

Gdy klient zakończy przeglądanie oferty i doda do zamówienia dany towar lub kilka towarów, przechodzi do swojego koszyka. Po przejściu do szczegółów zamówienia może dokonać korekty ilości zamawianych produktów, powrócić do zakupów lub dokończyć transakcję. Żeby złożyć zamówienie konieczne jest wybranie formy dostawy oraz formy płatności. Po wykonaniu tych czynności pokaże się przycisk "dalej", umożliwiający przejście do dalszej części zamówienia, gdzie należy potwierdzić zgodność zawartości zamówienia naciskając przycisk "potwierdź zamówienie". W ostatnim oknie prosimy zostawić dla nas notatkę dołączoną do swojego zamówienia między innymi czy do towaru ma być wystawiona faktura czy jedynie paragon. Równocześnie na adres e mail podany w panelu użytkownika, zostanie wysłany list z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

6 . Zwroty, reklamacje i czas realizacji przesyłek

Ponieważ towary nabywane przez odbiorcę przeznaczone są do dalszej ich odsprzedaży, strony wyłączają odpowiedzialność dostawcy z tytułu rękojmi za wady towarów (art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego), za wyjątkiem towarów, na które została udzielona odrębna rękojmia. Towar należy sprawdzić w ciągu 7 dni od momentu odbioru , nie przyjmujemy zwrotu towaru po tym terminie . 

Rękojmia za wady fizyczne obejmuje wyłącznie uprawnienie kupującego do żądania dostarczenia rzeczy wolnych od wad zamiast rzeczy wadliwych (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych). Od momentu zakupu, gdzie zostanie on wymieniony na wolny od wad lub w przypadku braku na magazynie zostanie dokonana korekta i należność za towar zostanie zwrócona. Pozostałe uprawnienia wynikające z przepisów o rękojmi za wady fizyczne ulegają wyłączeniu, stosownie do treści art.558 §1 KC. W przypadku odbioru towaru przez klienta od osób, firm lub instytucji trzecich (firma kurierska, Poczta Polska, itp.), nabywca zobowiązany jest do sprawdzenia towaru w obecności osoby doręczającej, celem uniknięcia nieporozumień.w przypadku uszkodzeń mechanicznych i w razie ich wystąpienia zobowiązuje się do sporządzenia odpowiedniej dokumentacji która będzie jedyną podstawą do roszczeń z tego tytułu. Czas realizacji zamówienia maksymalnie może wynieść do 14 dni roboczych związane jest to nieraz z nietypowymi towarami , czasem reakcji firmy kurierskiej , odpowiednim przygotowaniem towarów do wysyłki w przypadku zakupu większej ilości towaru .

Zastrzegamy sobie również możliwość zwrotu części lub całości środków jakie klient wpłaca za zamówiony towar w przypadku błędów systemu związanych z dostępnością towarów ewentualnie z przyczyn losowych gdzie realizacja zamówienia jest nie możliwa do 14 dni roboczych .

Składając zamówienie kupujący oświadcza że zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego postanowienia jak i również czas realizacji zamówień .

W przypadku nie odebrania przesyłki za pobraniem z wystawioną FV na firmę klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów przesyłki zwrotnej i odbioru zamówienia w terminie 7 dni na własny koszt z magazynu .

7. Ochrona danych osobowych

Uzyskane w trakcie rejestracji, składania i realizacji zamówienia dane osobowe gromadzone są w naszej bazie danych klientów i wykorzystywane są jedynie w celu realizacji bieżącego i/lub przyszłych zamówień. Nie są one w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom.

 

8 W sytuacji, gdy dostarczający przesyłkę kurier nie zastanie Państwa, pozostawi informację o próbie jej doręczenia, w postaci AWIZO. Kurier ponownie będzie próbował doręczyć przesyłkę do Państwa w następnym terminie podanym również na stronie monitoringu przesyłek DPD
UWAGA!
Nie jesteśmy w stanie określić, ani zagwarantować godziny dostarczenia przesyłki, jest to całkowicie uzależnione od kuriera. Dlatego w celu ustalenia dokładnej godziny muszą Państwo skontaktować się z firmą kurierską w dniu dostawy.

Klient jest zobowiązany do kontroli zgodności ilościowej z Zamówieniem oraz kontroli czy towary nie posiadają uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Klient jest zobowiązany dokonać takiej kontroli w obecności kuriera dostarczającego towar. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl